Catering dietetyczny

 

Zdrowa żywność to nie tylko naturalne, niekonserwowane produkty, ale przede wszystkim taki ich dobór, aby zbilansować potrzeby organizmu i wzmocnić przemianę materii. Nie drastyczne diety, nie środki odchudzające, a ”Wasze pożywienie będzie Waszym lekarstwem…” (Hipokrates).

Jedzenie, poza zaspokojeniem potrzeb energetycznych, musi także smakować.
Cel: chudnij ze smakiem bez głodowania, osiągamy w oparciu o doświadczenie własne, zalecenia dietetyka i 4 zasady nowoczesnej kuchni:

  1. Gotujemy na parze, smażymy bez tłuszczu, pieczemy w gorącym powietrzu zachowując jędrność, naturalny smak oraz wszystkie wartości odżywcze,
  2. Bułki i ciastka, pieczemy sami z mąki otrębowej, którą również sami mielimy, minimalizując zawartość glutenu na korzyść błonnika, natomiast chleb pieczemy z razowej mąki żytniej na zakwasie bez jakichkolwiek dodatków.
  3. Własne wędliny robimy z wysokiej jakości mięs bez tłuszczu i pieczemy w niskich temperaturach lub wędzimy  tradycyjnymi metodami,
  4. Starannie dobieramy surowce i przyprawy, a system kontroli jakości HACCP oraz rodzinny nadzór gwarantują solidną domową jakość.
  5. W chwili obecnej robimy również własne wędliny dojrzewające na wzór włoskiego prosciutto i hiszpańskiego serano
Nie stosujemy schematów dietetycznych. W menu mamy ponad 150 pozycji pozwalających zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta
Całodzienny zestaw składa się  z 5 posiłków (śniadanie, II śniadanie, II danie obiadowe, deser, kolacja) w cenie od 42,00zł/szt. Z powodów organizacyjnych nie ma możliwości dokonywania odbioru w naszej firmie,  zestawy dostarczamy w określonych dniach i godzinach pod wskazany adres i odbiór następuje z samochodu.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz.10-15 tel. 509 580 588
e-mail: biuro@cateringsaas.pl

 

Paluszki bałkańskie z sosem bbq, makaronem kolrowym i warzywami z patelni

Ryba w cieście kukurydzianym, makaron kolorowy, marchew mini z groszkiem

Ryba w cieście kukurydzianym, makaron kolorowy, marchew mini z groszkiem

Indyk w białym winie z ryżem i szparagami

Indyk w białym winie z ryżem i szparagami

Stek z indyka z warzywami z grila

Stek z indyka z warzywami z grila

Tak wędzimy kiełbasy i sery

Tak wędzimy kiełbasy i sery

Tak dojrzewają nasze wędliny

Tak dojrzewają nasze wędliny

Tak wędzimy polędwice i szynki

Tak wedzimy polędwice i szynki