Słoiczki pełne zdrowia

Zanim rozpoczęliśmy produkcję obiadów w słoikach sami niejednokrotnie zastanawialiśmy się co zrobić na obiad. Do naszych dań wystarczy dodać kaszę, ryż, makaron i obiad gotowy – z jednego słoika (370 g) można zrobić jeden duży obiad lub dwa mniejsze. W przypadku ograniczania węglowodanów można słoik potraktować jak obiad dla jednej osoby. 
Obiady są różnorodne, odpowiednie dla wegetarian, fleksitarian, a także dla osób lubiących tradycyjną kuchnię. Robimy słoiki z mięsem lub bez, lekkie i nieco bardziej kaloryczne. Wartości odżywcze i skład w zakładce Zamówienia. Nasze obiady są wytwarzane małymi partiami, na zamówienie. W składzie naszych dań nie ma konserwantów, dlatego należy je przechowywać w lodówce. Nasze produkty zostały przebadane przez Laboratorium Wojewódzkiej Inspekcji Sanitarnej w Szczecinie.
Słoiki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczkach z podwójnego kartonu, który zabezpiecza przesyłkę termicznie oraz mechanicznie. Z powodów organizacyjnych nie ma możliwości dokonania odbioru w naszej firmie. 

Chili con carne z wieprzowiny

SAS catering Szczecin 16 SAS catering Szczecin 11 SAS catering Szczecin 13 SAS catering Szczecin 15 SAS catering Szczecin 22
Pomieszczenie produkcji -kuchnia

Pomieszczenie produkcji -kuchnia