Desery SAAS które Państwu proponujemy są wynikiem naszych wieloletnich doświadczeń nabytych podczas przygotowywania różnych deserów takich jak hiszpański flan, włoska pana cotta, czy francuski creme brulee.

Dla Państwa bezpieczeństwa odkażamy kartony, ale zewnętrzną  folię prosimy traktować jak jednorazowe rękawiczki, po odpakowaniu należy ją wyrzucić, a ręce dokładnie umyć lub zdezynfekować.

Przyjmując zasadę: nie wszystko co słodkie musi być tuczące i niezdrowe wyeliminowaliśmy zagęszczacze typu mąka czy skrobia ziemniaczana a cukier częściowo zastąpiliśmy ksylitolem co pozwoliło nam zmniejszyć wartość energetyczną do 130-160kcal/100g i indeks glikemiczny14-15 IG. Aromat i smak uzyskujemy z naturalnych dodatków, dlatego desery z wanilią mają drobne czarne ziarenka wanilii, pomarańczowe drobinki pomarańczy, a czekolada się rozwarstwia z powodu braku emulgatorów. Do niektórych deserów dodajemy odparowane napoje alkoholowe pozostawiając tylko smak, aromat, i inhibitory przemiany materii, a jego zawartość w daniu wynosi 0,00%, czyli jest całkowicie bezalkoholowe.W trakcie stabilizacji termicznej (nie gotowania aby zachować wartości odżywcze) na powierzchni tworzy się delikatna skórka, która zapobiega parowaniu, dlatego poza walorami smakowymi desery te zwierają również określone wartości odżywcze, minerały i witaminy, aby przy okazji „łasuchowania” dostarczyć je do organizmu. Każde danie posiada metryczkę z tymi wartościami.

Zachęcamy do spróbowania, gdyż w przeliczeniu na 1 kg produktu cena naszego deseru zbliżona jest do ceny  ciasta w dobrej cukierni, a resztę ocenicie Państwo sami.

Saas waniliowo rumowy

Saas waniliowo rumowy

Saas pomarańczowy

Saas pomarańczowy

Saas kokosowy

Saas kokosowy

Saas kawa z whisky

Saas kawa z whisky

Saas kawa z amaretto

Saas kawa z amaretto

Saas czekoladowy

Saas czekoladowy

Saas czekoladowy z solą

Saas czekoladowy z solą

Saas czekoladowy z rumem

Saas czekoladowy z rumem

Saas czekoladowy z chili

Saas czekoladowy z chilli