Domowe obiady dietetyczne

Każdemu kto chce smacznie i zdrowo zjeść proponujemy nasze domowe obiady dietetyczne dając Państwu do wyboru, dania bezmięsne (stosownie do zaleceń dr.Dąbrowskiej w pierwszej fazie kuracji), dania z dodatkiem mięsa (stosownie do zaleceń dr Dąbrowskiej w drugiej fazie kuracji)  a dla  aktywnych proponujemy dania lekkostrawne, ale bardziej treściwe. Specjalnie dla osób z ograniczeniami żywieniowymi w każdym produkcie podajemy dokładny skład, wartości odżywcze, witaminy i alergeny co pozwala na dokonanie stosownego wyboru.

Dla Państwa bezpieczeństwa odkażamy kartony, ale zewnętrzną  folię prosimy traktować jak jednorazowe rękawiczki, po odpakowaniu należy ją wyrzucić, a ręce dokładnie umyć lub zdezynfekować.

UWAGA: Zgodnie z zaleceniami Narodowego Programu Zdrowia który opracowało Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej ograniczyliśmy ilość soli w potrawach. (Informacja ta jest dla stałych Klientów).

Z jednego słoika można zrobić 2 obiady dodając do dania ryż, kaszę czy makaron.

Z okazji 20-lecia firmy do każdego słoika dodajemy 50g gratis.

Przetwory nasze gotujemy na parze lub pieczemy w gorącym powietrzu zachowując jędrność, naturalny smak oraz wszystkie wartości odżywcze a staranny dobór świeżych surowców oraz rodzinny nadzór gwarantują solidną domową jakość.

Do niektórych dań dodajemy alkohol, n.p wino, ale w trakcie obróbki termicznej alkohol odparowuje i jego zawartość w daniu wynosi 0,00%, czyli jest całkowicie bezalkoholowe.
Nie dodajemy konserwantów i nie pasteryzujemy , dlatego dania  przechowywane w lodówce mają trwałość do 30 dni, a poza lodówką znacznie krócej.
W zakładce „zamówienia” możesz dokonać wyboru a my dostarczymy je w paczce z podwójnego kartonu zabezpieczającego termicznie i mechanicznie za  pośrednictwem firm kurierskich.
Z powodów organizacyjnych nie ma możliwości dokonania odbioru w naszej firmie.

Chili con carne z wieprzowiny

Chili con carne z wieprzowiny SAS catering Szczecin 16 SAS catering Szczecin 11 SAS catering Szczecin 13 SAS catering Szczecin 15 SAS catering Szczecin 22
Pomieszczenie produkcji -kuchnia

Pomieszczenie produkcji -kuchnia