Domowe obiady dietetyczne

Każdemu kto chce smacznie i zdrowo zjeść proponujemy nasze domowe obiady dietetyczne dając Państwu do wyboru, dania bezmięsne (stosownie do zaleceń dr.Dąbrowskiej w pierwszej fazie kuracji), dania z dodatkiem mięsa (stosownie do zaleceń dr Dąbrowskiej w drugiej fazie kuracji)  a dla  aktywnych proponujemy dania lekkostrawne, ale bardziej treściwe. Specjalnie dla osób z ograniczeniami żywieniowymi w każdym produkcie podajemy dokładny skład, wartości odżywcze, witaminy i alergeny co pozwala na dokonanie stosownego wyboru. Z jednego słoika można zrobić 2 obiady dodając n.p. ryż, kaszę lub makaron.

Przetwory nasze gotujemy na parze lub pieczemy w gorącym powietrzu zachowując jędrność, naturalny smak oraz wszystkie wartości odżywcze a staranny dobór świeżych surowców oraz rodzinny nadzór gwarantują solidną domową jakość.
Do niektórych dań dodajemy alkohol, n.p wino, ale w trakcie obróbki termicznej alkohol odparowuje i jego zawartość w daniu wynosi 0,00%, czyli jest całkowicie bezalkoholowe.
Nie dodajemy konserwantów i nie pasteryzujemy , dlatego dania  przechowywane w lodówce mają trwałość do 30 dni, a poza lodówką znacznie krócej.
W zakładce „zamówienia” możesz dokonać stosownego wyboru a my dostarczymy je w paczce z podwójnego kartonu zabezpieczającego termicznie i mechanicznie za  pośrednictwem firm kurierskich.
Jeżeli w proponowanym menu nie znajdziesz nic dla siebie, napisz jakie są twoje oczekiwania, a my postaramy się je spełnić
Chili con carne z wieprzowiny

Chili con carne z wieprzowiny

SAS catering Szczecin 20 SAS catering Szczecin 16 SAS catering Szczecin 11 SAS catering Szczecin 13 SAS catering Szczecin 15 SAS catering Szczecin 22

Pomieszczenie produkcji -kuchnia

Pomieszczenie produkcji -kuchnia